Plyr media player (7.x-1.0-alpha4) - en to et translation catalogue (25 entries)

en: Title
et: Pealkiri

en: Content
et: Sisu

en: Item
et: Kirje

en: Yes
et: Jah

en: No
et: Ei

en: File
et: Manus

en: Files
et: Failid

en: All
et: Kõik

en: Not found
et: Ei leitud

en: Original image
et: Algne pilt

en: Media
et: Meedia

en: Loop
et: Silmus

en: External
et: Väline

en: Autoplay
et: Automaatne esitamine

en: Upload destination
et: Üleslaadimiste asukoht

en: Select where the final files should be stored. Private file storage has significantly more overhead than public files, but allows restricted access to files within this field.
et: Vali kuhu tuleks failid salvestada. Privaatse failihoidla kasutamine tähendab suuremat koormust kui avaliku korral, aga lubab määrata failidele piiratud ligipääsuõiguseid.

en: no preview
et: eelvaade puudub

en: The preview image will be shown while editing the content.
et: Eelvaate pilti näidatakse sisu muutmise ajal.

en: Image style
et: Pildi stiil

en: None (original image)
et: Puudub (algne pilt)

en: Link image to
et: Lingi pilt

en: Image style: @style
et: Pildi stiil: @style

en: Linked to content
et: Link sisule

en: Nothing
et: Mitte midagi

en: Media source
et: Meedia allikas
