Plyr media player (7.x-1.0-alpha4) - en to de translation catalogue (5 entries)

en: Title
de: Titel

en: File
de: Dokumänt

en: Not found
de: Nid gfunde

en: Original image
de: Original-Bild

en: Media
de: Medium
