Plyr media player (7.x-1.0-alpha4) - en to gu translation catalogue (8 entries)

en: Title
gu: શિર્ષક

en: Content
gu: વિષયાર્થ

en: Item
gu: નંગ

en: Yes
gu: હા

en: No
gu: નહિ

en: All
gu: બધા

en: Not found
gu: મળ્યું નહિ

en: Image style
gu: ચિત્ર શૈલી
