Plyr media player (7.x-1.0-alpha4) - en to ja translation catalogue (25 entries)

en: Title
ja: タイトル

en: Content
ja: コンテンツ

en: Item
ja: 項目

en: Yes
ja: はい

en: No
ja: いいえ

en: File
ja: ファイル

en: Files
ja: ファイル

en: All
ja: すべて

en: Not found
ja: 見つかりません

en: Original image
ja: オリジナル画像

en: Media
ja: メディア

en: Loop
ja: ループ

en: External
ja: 外部

en: Autoplay
ja: 自動再生

en: Upload destination
ja: アップロード先

en: Select where the final files should be stored. Private file storage has significantly more overhead than public files, but allows restricted access to files within this field.
ja: ファイルが最終的に保存される場所を選択する。プライベートファイル保存は、パブリック保存に比べてはるかに大きなオーバーヘッドがありますが、このフィールド内ファイルへのアクセス制限を行うことができます。

en: no preview
ja: プレビューなし

en: The preview image will be shown while editing the content.
ja: コンテンツを編集中にプレビュー画像が表示されます。

en: Image style
ja: 画像のスタイル

en: None (original image)
ja: なし（オリジナル画像）

en: Link image to
ja: 画像へのリンク

en: Image style: @style
ja: 画像のスタイル: @style

en: Linked to content
ja: コンテンツへリンクされている

en: Nothing
ja: なし

en: Media source
ja: メディアソース
