Plyr media player (7.x-1.0-alpha4) - en to mn translation catalogue (8 entries)

en: Title
mn: Гарчиг

en: Content
mn: Агуулга

en: Yes
mn: Тийм

en: No
mn: Үгүй

en: File
mn: Файл

en: Files
mn: Файлууд

en: All
mn: Бүгд

en: Media
mn: Дуу дүрслэл
