Plyr media player (7.x-1.0-alpha3) - en to be translation catalogue (21 entries)

en: Title
be: Загаловак

en: Content
be: Змесціва

en: Item
be: Элемент

en: Yes
be: Так

en: No
be: Не

en: File
be: Файл

en: Files
be: Файлы

en: All
be: Усе

en: Not found
be: Не знойдзена

en: Original image
be: Сапраўдная выява

en: Media
be: Мультымедыя

en: Upload destination
be: Месца прызначэння загрузкі

en: Select where the final files should be stored. Private file storage has significantly more overhead than public files, but allows restricted access to files within this field.
be: Абярыце месца, дзе канчатковыя файлы павінны быць захаваныя. Захаванне асабістых файлаў патрабуе больш рэсурсаў, чым агульнадаступных, але дазваляе абмежаваць доступ да файлаў у гэтым полі.

en: no preview
be: няма перапрагляду

en: The preview image will be shown while editing the content.
be: Выява перапрагляду будзе паказаная пакуль вы рэдагуеце змесціва.

en: Image style
be: Стыль выявы

en: None (original image)
be: Ніяк (сапраўдная выява)

en: Link image to
be: Спасылка выявы на

en: Image style: @style
be: Стыль выявы: @style

en: Linked to content
be: Звязаны са змесцівам

en: Nothing
be: Нічога
