Plyr media player (7.x-1.0-alpha4) - en to bg translation catalogue (8 entries)

en: Title
bg: Заглавие

en: Content
bg: Съдържание

en: Yes
bg: Да

en: No
bg: Не

en: File
bg: Файл

en: All
bg: Всички

en: Not found
bg: Не е намерено

en: Media
bg: Медия
