Plyr media player (7.x-1.0-alpha4) - en to el translation catalogue (22 entries)

en: Title
el: Τίτλος

en: Content
el: Περιεχόμενο

en: Item
el: Αντικείμενο

en: Yes
el: Ναι

en: No
el: Όχι

en: File
el: Αρχείο

en: Files
el: Αρχεία

en: All
el: Όλες

en: Not found
el: Δεν βρέθηκε

en: Original image
el: Αρχική εικόνα

en: Media
el: Μέσα

en: External
el: Εξωτερικό

en: Upload destination
el: Προορισμός αποστολής

en: Select where the final files should be stored. Private file storage has significantly more overhead than public files, but allows restricted access to files within this field.
el: Επιλέξτε πού θα αποθηκεύονται τα τελικά αρχεία. Τα ιδιωτικά αρχεία έχουν σημαντικά μεγαλύτερη επιβάρυνση στην απόδοση από ότι τα δημόσια αρχεία, αλλά σας επιτρέπουν να περιορίζετε την πρόσβαση σε αρχεία μέσα σε αυτό το πεδίο.

en: no preview
el: χωρίς προεπισκόπηση

en: The preview image will be shown while editing the content.
el: Η εικόνα προεπισκόπισης θα φαίνεται κατά την επεξεργασία του περιεχομένου.

en: Image style
el: Στυλ εικόνας

en: None (original image)
el: Κανένα (αρχική εικόνα)

en: Link image to
el: Σύνδεσμος εικόνας στο

en: Image style: @style
el: Στυλ εικόνας: @style

en: Linked to content
el: Σύνδεσμος στο περιεχόμενο

en: Nothing
el: Τίποτα
