Plyr Media Player (7.x-1.0-alpha2) - en to he translation catalogue (21 entries)

en: Title
he: כותרת

en: Content
he: תוכן

en: Item
he: פריט

en: Yes
he: כן

en: No
he: לא

en: File
he: קובץ

en: Files
he: קבצים

en: All
he: הכל

en: Not found
he: לא נמצא

en: Original image
he: התמונה המקורית

en: Media
he: מדיה

en: Loop
he: בלופ

en: External
he: חיצוני

en: Autoplay
he: הפעלה אוטומטית

en: Upload destination
he: יעד לטעינה

en: Select where the final files should be stored. Private file storage has significantly more overhead than public files, but allows restricted access to files within this field.
he: בחרו היכן, בסופו של דבר, יישמרו הקבצים. אחסון קבצים פרטיים כרוך בתקורה  גבוהה בהרבה משל קבצים ציבוריים אבל מאפשר להגביל את הגישה לקבצים שהועלו באמצעות שדה זה.

en: no preview
he: אין תצוגה מקדימה

en: The preview image will be shown while editing the content.
he: תצוגה מקדימה של תמונה תופיע בזמן עריכת התוכן.

en: Image style
he: סגנון תמונה

en: Image style: @style
he: סגנון תמונה: @style

en: Nothing
he: ללא
