Plyr media player (7.x-1.0-alpha3) - en to jv translation catalogue (18 entries)

en: Title
jv: Judul

en: Content
jv: Konten

en: Yes
jv: Ya

en: No
jv: Ora

en: File
jv: Berkas

en: All
jv: Kabèh

en: Not found
jv: Ora ketemu

en: Original image
jv: Gambar asli

en: Upload destination
jv: Tujuan pangunggahan

en: Select where the final files should be stored. Private file storage has significantly more overhead than public files, but allows restricted access to files within this field.
jv: Pilihānā panggonan kanggo nyimpen berkas pungkasan. Panyimpenan berkas pribadi luwih aman tinimbang berkas umum, nanging ngidinaké akses kewates marang berkas nganggo field iki.

en: no preview
jv: ora ānā pratinjau

en: The preview image will be shown while editing the content.
jv: Pratinjau gambar arep ditontonaké nalikā nyunting konten.

en: Image style
jv: Gagrag gambar

en: None (original image)
jv: Nihil (gambar asli)

en: Link image to
jv: Tautna gambar nang

en: Image style: @style
jv: Gayané gambar: @style

en: Linked to content
jv: Tautna nang kontèn

en: Nothing
jv: Ora ana
