Plyr media player (7.x-1.0-alpha4) - en to kn translation catalogue (11 entries)

en: Title
kn: ಶೀರ್ಷಿಕೆ

en: Content
kn: ಒಳಅಂಶ

en: Item
kn: ಅಂಶ

en: Yes
kn: ಸರಿ

en: No
kn: ಇಲ್ಲ

en: File
kn: ಕಡತ

en: Files
kn: ಕಡತಗಳು

en: All
kn: ಎಲ್ಲಾ

en: Not found
kn: ಕಂಡುಬಂದಿಲ್ಲ

en: Media
kn: ಮಾಧ್ಯಮ

en: External
kn: ಬಾಹ್ಯ
