Plyr media player (7.x-1.0-alpha4) - en to ku translation catalogue (16 entries)

en: Title
ku: ناونیشان

en: Content
ku: ناوەڕۆک

en: Item
ku: دانە

en: Yes
ku: بەڵێ

en: No
ku: نەخێر

en: File
ku: پەڕگە

en: Files
ku: پەڕگەکان

en: All
ku: هەموو

en: Not found
ku: نەدۆزرایەوە

en: Original image
ku: وێنەی ڕاستەقینە

en: Media
ku: ڕەنگاڵە

en: no preview
ku: پێشبینی نییە

en: Image style
ku: شێوازی وێنە

en: Link image to
ku: بەستەر بۆ وێنە

en: Image style: @style
ku: شێوازی وێنە:‌ @style

en: Nothing
ku: هیچ
