Plyr Media Player (7.x-1.0-alpha2) - en to lt translation catalogue (21 entries)

en: Title
lt: Pavadinimas

en: Content
lt: Turinys

en: Item
lt: Elementas

en: Yes
lt: Taip

en: No
lt: Ne

en: File
lt: Failas

en: Files
lt: Failai

en: All
lt: Visi

en: Not found
lt: Nerasta

en: Original image
lt: Originalus paveikslėlis

en: Loop
lt: Ciklas

en: External
lt: Išorinis

en: Upload destination
lt: Įkėlimo paskirtis

en: no preview
lt: be peržiūros

en: The preview image will be shown while editing the content.
lt: Peržiūrėjimo paveikslėlis bus rodomas kai redaguojamas turinys.

en: Image style
lt: Paveikslėlio stilius

en: None (original image)
lt: Nieko (originalus paveikslėlis)

en: Link image to
lt: Susieti paveikslėlį su

en: Image style: @style
lt: Paveikslėlio stilius: @style

en: Linked to content
lt: Susietas su turiniu

en: Nothing
lt: Nieko
