Plyr media player (7.x-1.0-alpha3) - en to mr translation catalogue (9 entries)

en: Title
mr: शीर्षक

en: Content
mr: साहित्य

en: Yes
mr: हो

en: No
mr: नाही.

en: File
mr: फाईल

en: Files
mr: फाईल्स

en: All
mr: सर्व

en: Not found
mr: सापडले नाही

en: Original image
mr: मूळ छायाचित्र
