Plyr media player (7.x-1.0-alpha4) - en to pa translation catalogue (5 entries)

en: Title
pa: ਟਾਈਟਲ

en: Content
pa: ਸਮੱਗਰੀ

en: Yes
pa: ਹਾਂ

en: No
pa: ਨਹੀਂ

en: All
pa: ਸਭ
