Plyr media player (7.x-1.0-alpha3) - en to pl translation catalogue (25 entries)

en: Title
pl: Tytuł

en: Content
pl: Zawartość

en: Item
pl: Element

en: Yes
pl: Tak

en: No
pl: Nie

en: File
pl: Plik

en: Files
pl: Pliki

en: All
pl: Wszystko

en: Not found
pl: Nie znaleziono

en: Original image
pl: Oryginalny obrazek

en: Loop
pl: Pętla

en: External
pl: Zewnętrzne

en: Autoplay
pl: Autoodtwarzanie

en: Upload destination
pl: Miejsce przechowywania wysłanych plików

en: Select where the final files should be stored. Private file storage has significantly more overhead than public files, but allows restricted access to files within this field.
pl: Wybór miejsca, w którym zostaną umieszczone docelowo pliki. Pliki prywatne powodują większe obciążenie systemu, ale pozwalają na skuteczną ochronę przed niepowołanym dostępem.

en: no preview
pl: brak podglądu

en: The preview image will be shown while editing the content.
pl: Podgląd będzie pokazywany podczas edycji zawartości.

en: Image style
pl: Styl obrazka

en: None (original image)
pl: Brak (oryginalny obraz)

en: Link image to
pl: Obrazek jest odnośnikiem do

en: Image style: @style
pl: Styl obrazków: @style

en: Linked to content
pl: Odnośnik do zawartości

en: Nothing
pl: Niczego

en: External URL
pl: Zewnętrzny URL

en: Media source
pl: Źródło mediów
