Drupal PM (Project Management) (7.x-1.0-alpha1) - en to am translation catalogue (27 entries)

en: Title
am: ዓርእስት

en: Reset to defaults
am: ወደ ነባሪዎች መልስ

en: delete
am: ሰርዝ

en: Status
am: ሁኔታ

en: Prefix
am: ቅድመ ቅጥያ

en: Delete
am: ሰርዝ

en: Value
am: እሴት

en: disabled
am: የቦዘነ

en: Cancel
am: ሰርዝ

en: Description
am: ማብራሪያ

en: Language
am: ቋንቋ

en: Yes
am: እሺ

en: No
am: እምቢ

en: Edit
am: አርትእ

en: Date
am: ቀን

en: Weight
am: ክብደት

en: Parent
am: ወላጅ

en: Name
am: ስም

en: edit
am: አስተካክል

en: Save
am: አስቀምጥ

en: Default
am: ነባሪ

en: User
am: ተጠቃሚ

en: Email
am: ኢሜይል

en: Active
am: ገባሪ

en: Filter
am: ማጣሪያ

en: Provider
am: አቅራቢ

en: block
am: ጥምር
