Drupal PM (Project Management) (7.x-1.0-alpha1) - en to fi translation catalogue (80 entries)

en: Title
fi: Otsikko

en: Reset to defaults
fi: Palauta oletukset

en: delete
fi: poista

en: Status
fi: Tila

en: Prefix
fi: Etuliite

en: E-mail
fi: Sähköposti

en: Delete
fi: Poista

en: Value
fi: Arvo

en: Item
fi: Nimike

en: disabled
fi: ei käytössä

en: Cancel
fi: Peruuta

en: Manager
fi: Manageri

en: Description
fi: Kuvaus

en: Language
fi: Kieli

en: Currency
fi: Valuutta

en: Priority
fi: Tärkeys

en: Yes
fi: Kyllä

en: No
fi: Ei

en: Projects
fi: Projektit

en: Project
fi: Projekti

en: Edit
fi: Muokkaa

en: Date
fi: Päivämäärä

en: Reset
fi: Palauta

en: This action cannot be undone.
fi: Tätä toimintoa ei voi perua.

en: Number
fi: Numero

en: Country
fi: Maa

en: Weight
fi: Paino

en: Link
fi: Linkki

en: Parent
fi: Isäntä

en: Category
fi: Kategoria

en: Name
fi: Nimi

en: edit
fi: muokkaa

en: Save
fi: Tallenna

en: Default
fi: Oletus

en: Add
fi: Lisää

en: Notes
fi: Lisätietoa

en: Icons
fi: Ikonit

en: Total
fi: Yhteensä

en: Assigned
fi: Vastuuhenkilö

en: Assigned to
fi: Vastuuhenkilö

en: User
fi: Käyttäjä

en: Email
fi: Sähköpostiosoite

en: Active
fi: Voimassa

en: Filter
fi: Suodatus

en: Items
fi: Aiheet

en: Price
fi: Hinta

en: Customer
fi: Asiakas

en: Amount
fi: Määrä

en: Phone
fi: Puhelin

en: Address
fi: Osoite

en: Invoice
fi: Lasku

en: Members
fi: Jäsenet

en: End
fi: Päättyy

en: Configuration
fi: Asetukset

en: Note
fi: Huomaa

en: Attributes
fi: Ominaisuudet

en: Provider
fi: Sisältölähde

en: Task
fi: Tehtävä

en: Duration
fi: Kesto

en: City
fi: Kaupunki

en: Key
fi: Avain

en: block
fi: lohko

en: in
fi: sisällä

en: Lists
fi: Listat

en: People
fi: Käyttäjät

en: Reference
fi: Viittaus

en: Team
fi: Tiimi

en: Teams
fi: Tiimit

en: Due date
fi: Eräpäivä

en: The specified date is invalid.
fi: Päiväys on virheellinen.

en: Select
fi: Valitse

en: Tasks
fi: Tehtävät

en: Organization
fi: Organisaatio

en: Ticket
fi: Tiketti

en: Tickets
fi: Tiketit

en: Tax
fi: Vero

en: Is one of
fi: On yksi

en: Is active
fi: Aktiivinen

en: Field %field is required.
fi: Kenttä %field vaaditaan.

en: dashboard
fi: työpöytä
