Drupal PM (Project Management) (7.x-1.0-alpha1) - en to hy translation catalogue (39 entries)

en: Title
hy: Վերնագիր

en: delete
hy: հեռացնել

en: Status
hy: Կարգավիճակ

en: Prefix
hy: Նախածանց

en: E-mail
hy: Էլ. փոստ

en: Delete
hy: Ջնջել

en: Value
hy: Արժեք

en: disabled
hy: անջատված

en: Cancel
hy: Չեղարկել

en: Description
hy: Նկարագրություն

en: Language
hy: Լեզու

en: Currency
hy: Արժույթ

en: Priority
hy: Առաջնայնություն

en: Yes
hy: Այո

en: No
hy: Ոչ

en: Edit
hy: Խմբագրել

en: Date
hy: Ամսաթիվ

en: This action cannot be undone.
hy: Այս գործողությունը հնարավոր չի ետ շրջել

en: Number
hy: Թիվ

en: Country
hy: Երկիր

en: Weight
hy: Կշիռ

en: Link
hy: Հղում

en: Parent
hy: Ծնող

en: Category
hy: Կատեգորիա

en: Name
hy: Անուն

en: edit
hy: խմբագրել

en: Save
hy: Պահպանել

en: Default
hy: Լռելյայն

en: Add
hy: Ավելացնել

en: User
hy: Օգտագործող

en: Email
hy: Էլ. փոստ

en: Node
hy: Նոդ

en: Active
hy: Ակտիվ

en: Filter
hy: Ֆիլտր

en: Items
hy: Տարրեր

en: Domain
hy: Դոմեյն

en: Configuration
hy: Կոնֆիգուրացիա

en: Provider
hy: Մատակարար

en: People
hy: Մարդիկ
