Drupal PM (Project Management) (7.x-1.0-alpha1) - en to jv translation catalogue (36 entries)

en: Title
jv: Judul

en: Reset to defaults
jv: Balékaké marang asliné

en: delete
jv: busak

en: Prefix
jv: Awalan

en: Delete
jv: Busak

en: Value
jv: Biji

en: disabled
jv: mati

en: Cancel
jv: Batal

en: Description
jv: Katrangan

en: Language
jv: Basa

en: Yes
jv: Ya

en: No
jv: Ora

en: Edit
jv: Sunting

en: Date
jv: Tanggal

en: Reset
jv: Baléknā

en: This action cannot be undone.
jv: Aksi iki ora bisa dibaléknā.

en: Number
jv: Angka

en: Country
jv: Negara

en: Weight
jv: Urutan

en: Link
jv: Tautan

en: Parent
jv: Induk

en: Category
jv: Kategori

en: Name
jv: Jeneng

en: edit
jv: sunting

en: Save
jv: Simpen

en: Default
jv: Gawan

en: Add
jv: Tambah

en: User
jv: Panganggo

en: Active
jv: Aktif

en: Filter
jv: Saring

en: Items
jv: Item

en: Configuration
jv: Pangaturan

en: Key
jv: Kunci

en: People
jv: Pawongan

en: The specified date is invalid.
jv: Tanggal sing ditemtokné ora bener.

en: Tasks
jv: Préntah
