Drupal PM (Project Management) (7.x-1.0-alpha1) - en to or translation catalogue (15 entries)

en: Title
or: ଶୀର୍ଷକ

en: Reset to defaults
or: ଡିଫଲ୍ଟ ମୂଲ୍ୟ ଗୁଡିକୁ ପୁନଃସେଟ୍ କରନ୍ତୁ

en: delete
or: ଅପସାରଣ କରନ୍ତୁ

en: Status
or: ଅବସ୍ଥିତି

en: Delete
or: ଅପସାରଣ କରନ୍ତୁ

en: Cancel
or: ବାତିଲ କରନ୍ତୁ

en: Description
or: ବର୍ଣ୍ଣନା

en: Language
or: ଭାଷା

en: Weight
or: ଓଜନ

en: edit
or: ସମ୍ପାଦନ କରନ୍ତୁ

en: Default
or: ପୂର୍ବନିର୍ଦ୍ଧାରିତ

en: Email
or: ଇ-ମେଲ

en: Active
or: ସକ୍ରିୟ

en: Filter
or: ଛାଣକ

en: The specified date is invalid.
or: ଉଲ୍ଲିଖିତ ତାରିଖଟି ଅବୈଧ ଅଟେ।
