Drupal PM (Project Management) (7.x-1.0-alpha2) - en to az translation catalogue (34 entries)

en: Title
az: Başlıq

en: delete
az: sil

en: Status
az: Vəziyyət

en: Prefix
az: Prefiks

en: E-mail
az: E-poçt

en: Delete
az: Sil

en: Value
az: Qiymət

en: disabled
az: söndürülüb

en: Cancel
az: Ləğv et

en: Description
az: İzahat

en: Language
az: Dil

en: Yes
az: Bəli

en: No
az: Xeyir

en: Edit
az: Dəyiş

en: Date
az: Tarix

en: Reset
az: Sıfırlayın

en: This action cannot be undone.
az: Bu əməliyyat geri qaytarıla bilməz.

en: Number
az: Rəqəm

en: Country
az: Ölkə

en: Weight
az: Çəki

en: Category
az: Kateqoriya

en: Name
az: Ad

en: edit
az: redaktə et

en: Save
az: Saxla

en: Default
az: Susmaya görə

en: Add
az: Əlavə et

en: User
az: İstifadəçi

en: Node
az: Material

en: Active
az: Aktiv

en: Items
az: Elementlər

en: Domain
az: Domen

en: Configuration
az: Konfiqurasiya

en: Provider
az: Provayder

en: Duration
az: Müddət
