Drupal PM (Project Management) (7.x-1.0-alpha2) - en to cs translation catalogue (64 entries)

en: Title
cs: Nadpis

en: Reset to defaults
cs: Obnovit výchozí nastavení

en: delete
cs: smazat

en: Status
cs: Stav

en: Delete
cs: Smazat

en: Value
cs: Hodnota

en: Item
cs: Položka

en: disabled
cs: vypnuto

en: Cancel
cs: Zrušit

en: Description
cs: Popis

en: Language
cs: Jazyk

en: Currency
cs: Měna

en: Priority
cs: Priorita

en: Yes
cs: Ano

en: No
cs: Ne

en: Project
cs: Projekt

en: Edit
cs: Upravit

en: Date
cs: Datum

en: This action cannot be undone.
cs: Tuto akci nelze vrátit.

en: Number
cs: Číslo

en: Country
cs: Země

en: Weight
cs: Váha

en: Link
cs: Odkaz

en: Category
cs: Kategorie

en: Name
cs: Jméno

en: edit
cs: upravit

en: Save
cs: Uložit

en: Default
cs: Výchozí

en: Add
cs: Přidat

en: Notes
cs: Poznámky

en: Icons
cs: Ikony

en: Total
cs: Celkem

en: User
cs: Uživatel

en: Email
cs: E-mail

en: Node
cs: Uzly

en: Active
cs: Aktivní

en: Filter
cs: Filtr

en: Items
cs: Položky

en: Price
cs: Cena

en: Domain
cs: Doména

en: Customer
cs: Zákazník

en: Amount
cs: Částka

en: Phone
cs: Telefon

en: Address
cs: Adresa

en: Invoice
cs: Faktura

en: Invoices
cs: Faktury

en: End
cs: Konec

en: Configuration
cs: Nastavení

en: Attributes
cs: Atributy

en: Provider
cs: Poskytovatel

en: Duration
cs: Trvání

en: City
cs: Město

en: Key
cs: Klíč

en: block
cs: blok

en: in
cs: v

en: Lists
cs: Seznamy

en: People
cs: Uživatelé

en: The specified date is invalid.
cs: Zadané datum není platné.

en: Select
cs: Vybrat

en: Tasks
cs: Úkoly

en: Tax
cs: Daň

en: Is one of
cs: Jeden z

en: Drupal user
cs: uživatel Drupalu

en: Field %field is required.
cs: Pole %field je vyžadováno.
