Drupal PM (Project Management) (7.x-1.0-alpha2) - en to uz translation catalogue (5 entries)

en: Language
uz: ʻŌlelo

en: Edit
uz: E hoʻololi

en: Email
uz: Leka uila

en: Configuration
uz: Hoʻonohonoho

en: People
uz: Ka poʻe
