Drupal PM (Project Management) (7.x-1.0-alpha2) - en to oc translation catalogue (59 entries)

en: Title
oc: Títol

en: Reset to defaults
oc: Reïnicializar a las valors per defaut

en: delete
oc: suprimir

en: Status
oc: Estatut

en: E-mail
oc: Corrièr electronic

en: Delete
oc: Suprimir

en: Value
oc: Valor

en: Item
oc: Element

en: disabled
oc: desactivat

en: Cancel
oc: Anullar

en: Description
oc: Descripcion

en: Language
oc: Lenga

en: Currency
oc: Devisa

en: Priority
oc: Prioritat

en: Yes
oc: Òc

en: No
oc: Non

en: Projects
oc: Projèctes

en: Project
oc: Projèctes

en: Edit
oc: Modificar

en: Date
oc: Data

en: Reset
oc: Reïnicializar

en: This action cannot be undone.
oc: Aquesta accion es irreversibla.

en: Number
oc: Nombre

en: Country
oc: País

en: Weight
oc: Pes

en: Link
oc: Ligam

en: Category
oc: Categoria

en: Name
oc: Nom

en: edit
oc: modificar

en: Save
oc: Enregistrar

en: Default
oc: Per defaut

en: Add
oc: Apondre

en: Notes
oc: Nòtas

en: User
oc: Utilizaire

en: Email
oc: Corrièr electronic

en: Node
oc: Nosèl

en: Active
oc: Actiu

en: Filter
oc: Filtrar

en: Items
oc: Elements

en: Domain
oc: Domeni

en: Amount
oc: Montant

en: Address
oc: Adreça

en: End
oc: Fin

en: Configuration
oc: Configuracion

en: Duration
oc: Durada

en: City
oc: Vila

en: Key
oc: Clau

en: block
oc: blòt

en: in
oc: dins

en: People
oc: Personas

en: Team
oc: Equipa

en: Team Name
oc: Nom de l'equipa

en: Teams
oc: Equipas

en: The specified date is invalid.
oc: La data especificada es invalida.

en: Select
oc: Seleccionar

en: Tasks
oc: Prètzfaits

en: Organizations
oc: Organisations

en: Is one of
oc: Fait partida de

en: dashboard
oc: tablèu de bòrd
