Drupal PM (Project Management) (7.x-1.0-alpha2) - en to os translation catalogue (23 entries)

en: Title
os: Сæр

en: Reset to defaults
os: Разæдрыуæттæм раздæх

en: delete
os: схаф

en: Status
os: Статус

en: Prefix
os: Префикс

en: Delete
os: Аппар

en: disabled
os: хицæн у

en: Cancel
os: Аппар

en: Description
os: Афыст

en: Language
os: Æвзаг

en: Yes
os: Ойы

en: No
os: Нæйы

en: Edit
os: Раст кæнын

en: Date
os: Датæ

en: Reset
os: Раздæрау

en: This action cannot be undone.
os: Ацы архайдæн аивæн нæй.

en: Number
os: Нымæц

en: Weight
os: Уæз

en: Category
os: Категори

en: Name
os: Ном

en: Save
os: Ныффысс

en: Default
os: Æнæивд

en: Add
os: Бафтау
