Drupal PM (Project Management) (7.x-1.0-alpha2) - en to th translation catalogue (48 entries)

en: Title
th: หัวข้อ

en: Reset to defaults
th: กลับไปใช้ค่าเริ่มต้น

en: delete
th: ลบ

en: Status
th: สถานะ

en: Prefix
th: คำนำหน้า

en: E-mail
th: อีเมล

en: Delete
th: ลบ

en: Value
th: ค่า

en: Item
th: รายการ

en: disabled
th: ปิดใช้งาน

en: Cancel
th: ยกเลิก

en: Manager
th: ผู้จัดการ

en: Description
th: คำอธิบาย

en: Priority
th: ลำดับความสำคัญ

en: Yes
th: ใช่

en: No
th: ไม่

en: Edit
th: แก้ไข

en: Date
th: วันที่

en: This action cannot be undone.
th: คำสั่งนี้เมื่อทำแล้วไม่สามารถย้อนได้

en: Country
th: ประเทศ

en: Weight
th: น้ำหนัก

en: Link
th: ลิงค์

en: Category
th: หมวดหมู่

en: edit
th: แก้ไข

en: Save
th: บันทึก

en: Add
th: เพิ่ม

en: Total
th: ทั้งหมด

en: Email
th: อีเมล

en: Items
th: จำนวน

en: Price
th: ราคา

en: Domain
th: โดเมน

en: Customer
th: ลูกค้า

en: Phone
th: โทรศัพท์

en: Address
th: ที่อยู่

en: Invoice
th: ใบส่งของ

en: Configuration
th: กำหนดค่า

en: Provider
th: ผู้ให้บริการ

en: Duration
th: เวลาสอบ

en: City
th: จังหวัด

en: Key
th: คีย์

en: block
th: บล็อค

en: in
th: ใน

en: Lists
th: รายการ

en: People
th: บุคคล

en: The specified date is invalid.
th: วันที่ที่ระบุไม่ถูกต้อง

en: Select
th: เลือก

en: Person
th: บุคคล

en: Is one of
th: เป็นหนึ่งใน
