Drupal PM (Project Management) (7.x-1.0-alpha3) - en to el translation catalogue (63 entries)

en: Title
el: Τίτλος

en: Reset to defaults
el: Επαναφορά στις προεπιλεγμένες ρυθμίσεις

en: delete
el: διαγραφή

en: Status
el: Κατάσταση

en: Prefix
el: Πρόθεμα

en: Delete
el: Διαγραφή

en: Value
el: Αξία

en: Item
el: Αντικείμενο

en: disabled
el: απενεργοποιημένο

en: Cancel
el: Άκυρο

en: Description
el: Περιγραφή

en: Language
el: Γλώσσα

en: Currency
el: Νόμισμα

en: Priority
el: Προτεραιότητα

en: Yes
el: Ναι

en: No
el: Όχι

en: Edit
el: Επεξεργασία

en: Date
el: Ημερομηνία

en: Reset
el: Επαναφορά

en: This action cannot be undone.
el: Η ενέργεια αυτή δεν μπορεί να αναιρεθεί.

en: Number
el: Αριθμός

en: Country
el: Χώρα

en: Weight
el: Βάρος

en: Link
el: Σύνδεσμος

en: Category
el: Κατηγορία

en: Name
el: Όνομα

en: edit
el: επεξεργασία

en: Save
el: Αποθήκευση

en: Default
el: Προεπιλεγμένο

en: Add
el: Προσθήκη

en: Notes
el: Παρατηρήσεις

en: Icons
el: Εικονίδια

en: Total
el: Συνολικό κόστος

en: User
el: Χρήστης

en: Node
el: Κόμβος

en: Active
el: Ενεργό

en: Filter
el: Φίλτρο

en: Items
el: Αντικείμενα

en: Price
el: Tιμή

en: Domain
el: Όνομα χώρου

en: Customer
el: Πελάτης

en: Amount
el: Ποσό

en: Phone
el: Τηλέφωνο

en: Address
el: Διεύθυνση

en: Invoice
el: Τιμολόγιο

en: Invoices
el: Τιμολόγια

en: End
el: Τέλος

en: Configuration
el: Παραμετροποίηση

en: Attributes
el: Χαρακτηριστικά

en: Provider
el: Πάροχος

en: Duration
el: Διάρκεια

en: City
el: Πόλη

en: Key
el: Κλειδί

en: in
el: σε

en: Lists
el: Λίστες

en: People
el: Χρήστες

en: Reference
el: Αναφορά

en: The specified date is invalid.
el: Η δοθείσα ημερομηνία είναι άκυρη.

en: Select
el: Επιλογή

en: Tasks
el: Εργασίες

en: Tax
el: Φόρος

en: Is one of
el: Είναι ένα από

en: Drupal user
el: Drupal χρήστης
