Drupal PM (Project Management) (7.x-1.0-alpha3) - en to eo translation catalogue (41 entries)

en: Title
eo: Titolo

en: Reset to defaults
eo: Restarigu la defaŭltojn

en: delete
eo: forigu

en: Status
eo: Stato

en: Prefix
eo: Prefikso

en: E-mail
eo: Retpoŝto

en: Delete
eo: Forigu

en: Value
eo: Valoro

en: disabled
eo: malŝaltita

en: Cancel
eo: Nuligu

en: Description
eo: Priskribo

en: Language
eo: Lingvo

en: Yes
eo: Jes

en: No
eo: Ne

en: Edit
eo: Redaktu

en: Date
eo: Dato

en: Reset
eo: Restarigu

en: This action cannot be undone.
eo: Tiu ago ne eblas malfari.

en: Country
eo: Lando

en: Weight
eo: Pezo

en: Link
eo: Ligilo

en: Category
eo: Kategorio

en: Name
eo: Nomo

en: edit
eo: redakti

en: Save
eo: Konservu

en: Default
eo: Defaŭlto

en: Add
eo: Aldonu

en: Icons
eo: Bildsimboloj

en: User
eo: Uzanto

en: Email
eo: Retmesaĝo

en: Node
eo: Nodo

en: Active
eo: Aktiva

en: Filter
eo: Filtrilo

en: Items
eo: Eroj

en: Configuration
eo: Agordoj

en: Provider
eo: Provizanto

en: City
eo: Urbo

en: block
eo: bloko

en: People
eo: Uzantoj

en: The specified date is invalid.
eo: La elektita dato ne validas.

en: Tasks
eo: Taskoj
