Drupal PM (Project Management) (7.x-1.0-alpha3) - en to et translation catalogue (72 entries)

en: Title
et: Pealkiri

en: Reset to defaults
et: Taasta vaikeseaded

en: delete
et: kustuta

en: Status
et: Olek

en: Prefix
et: Eesliide

en: E-mail
et: E-post

en: Delete
et: Kustuta

en: Value
et: Väärtus

en: Item
et: Kirje

en: disabled
et: keelatud

en: Cancel
et: Tühista

en: Description
et: Kirjeldus

en: Language
et: Keel

en: Currency
et: Valuuta

en: Priority
et: Tähtsus

en: Yes
et: Jah

en: No
et: Ei

en: Projects
et: Projektid

en: Project
et: Projekt

en: Edit
et: Muuda

en: Date
et: Kuupäev

en: Reset
et: Tühista

en: This action cannot be undone.
et: Seda toimingut pole võimalik tagasi võtta.

en: Country
et: Riik

en: Weight
et: Kaal

en: Category
et: Kategooria

en: Name
et: Nimi

en: edit
et: muuda

en: Save
et: Salvesta

en: Default
et: Vaikimisi

en: Add
et: Lisa

en: Icons
et: Ikoonid

en: Total
et: Kokku

en: Assigned to
et: Määratud

en: User
et: Kasutaja

en: Email
et: E-kiri

en: Node
et: Postitus

en: Active
et: Aktiivne

en: Filter
et: Filtreeri

en: Items
et: Kirjed

en: Price
et: Hind

en: Domain
et: Domeen

en: Customer
et: Klient

en: Amount
et: Kogus

en: Phone
et: Telefon

en: Address
et: Aadress

en: Invoice
et: Arve

en: Invoices
et: Arved

en: Members
et: Liikmed

en: End
et: Lõpp

en: Configuration
et: Seadistus

en: Attributes
et: Omadused

en: Provider
et: Teenusepakkuja

en: Task
et: Ülesanne

en: Duration
et: Kestus

en: City
et: Linn

en: Key
et: Võti

en: block
et: plokk

en: in
et: hulgas

en: Lists
et: Nimekirjad

en: People
et: Kasutajad

en: Reference
et: Viide

en: Teams
et: Meeskonnad

en: The specified date is invalid.
et: Sisestatud kuupäev pole korrektne.

en: Select
et: Vali

en: Tasks
et: Ülesanded

en: Zip
et: Postikood

en: Tax
et: Maks

en: Is one of
et: On üks järgnevaist

en: Dashboard settings
et: Töölaua sätted

en: Drupal user
et: Drupali kasutaja

en: Is active
et: Aktiivne
