Drupal PM (Project Management) (7.x-1.0-alpha3) - en to eu translation catalogue (56 entries)

en: Title
eu: Izenburua

en: Reset to defaults
eu: Berrezarri lehenespenak

en: delete
eu: ezabatu

en: Status
eu: Egoera

en: Prefix
eu: Aurrizkia

en: E-mail
eu: E-posta

en: Delete
eu: Ezabatu

en: Value
eu: Balioa

en: Item
eu: Elementua

en: disabled
eu: ezgaituta

en: Cancel
eu: Bertan behera utzi

en: Manager
eu: Zuzendaria

en: Description
eu: Azalpena

en: Language
eu: Hizkuntza

en: Priority
eu: Lehentasuna

en: Yes
eu: Bai

en: No
eu: Ez

en: Project
eu: Proiektua

en: Edit
eu: Editatu

en: Date
eu: Data

en: Reset
eu: Garbitu

en: This action cannot be undone.
eu: Ekintza hau ezin da desegin.

en: Number
eu: Zenbakia

en: Country
eu: Herria

en: Weight
eu: Pisua

en: Link
eu: Esteka

en: Category
eu: Kategoria

en: Name
eu: Izena

en: edit
eu: editatu

en: Save
eu: Gorde

en: Default
eu: Lehenetsia

en: Add
eu: Gehitu

en: Notes
eu: Oharrak

en: Icons
eu: Ikonoak

en: User
eu: Erabiltzailea

en: Email
eu: Eposta

en: Node
eu: Nodoa

en: Active
eu: Aktiboa

en: Filter
eu: Iragazkia

en: Items
eu: Elementuak

en: Domain
eu: Domeinua

en: Address
eu: Helbidea

en: Members
eu: Kideak

en: Configuration
eu: Konfigurazioa

en: Note
eu: Oharra

en: Provider
eu: Hornitzailea

en: Duration
eu: Iraupena

en: Key
eu: Giltza

en: block
eu: blokea

en: Lists
eu: Zerrendak

en: People
eu: Erabiltzaileak

en: The specified date is invalid.
eu: Zehaztutako data ez da baliokoa.

en: Select
eu: Aukeratu

en: Tasks
eu: Zereginak

en: Organization
eu: Erakundea

en: dashboard
eu: Aginte-panela
