Drupal PM (Project Management) (7.x-1.0-alpha3) - en to lv translation catalogue (72 entries)

en: Title
lv: Nosaukums

en: Reset to defaults
lv: Atjaunot noklusētās vērtības

en: delete
lv: dzēst

en: Status
lv: Statuss

en: Prefix
lv: Prefikss

en: E-mail
lv: E-pasts

en: Delete
lv: Dzēst

en: Value
lv: Vērtība

en: Item
lv: Ieraksts

en: disabled
lv: atspējots

en: Cancel
lv: Atcelt

en: Manager
lv: Vadītājs

en: Description
lv: Apraksts

en: Language
lv: Valoda

en: Currency
lv: Valūta

en: Priority
lv: Prioritāte

en: Yes
lv: Jā

en: No
lv: Nē

en: Projects
lv: Projekts

en: Project
lv: Projekts

en: Edit
lv: Labot

en: Date
lv: Datums

en: Reset
lv: Attīrīt

en: This action cannot be undone.
lv: Šo darbību nevarēs atcelt.

en: Number
lv: Skaitlis

en: Country
lv: Valsts

en: Weight
lv: Svars

en: Link
lv: Saite

en: Category
lv: Kategorija

en: Name
lv: Nosaukums

en: edit
lv: labot

en: Save
lv: Saglabāt

en: Default
lv: Noklusējuma

en: Add
lv: Pievienot

en: Icons
lv: Ikonas

en: Total
lv: Kopā

en: Assigned
lv: Piešķirtie

en: Assigned to
lv: Piešķirts

en: User
lv: Lietotājs

en: Email
lv: E-pasts

en: Node
lv: Mezgls

en: Active
lv: Aktīvs

en: Filter
lv: Filtrēt

en: Items
lv: Vienumi

en: Price
lv: Cena

en: Domain
lv: Domēns

en: Customer
lv: Klients

en: Amount
lv: Summa

en: Phone
lv: Telefona numurs

en: Address
lv: Adrese

en: Invoice
lv: Rēķins

en: Members
lv: Dalībnieki

en: End
lv: Beigt

en: Configuration
lv: Konfigurācija

en: Note
lv: Piezīme

en: Attributes
lv: Atribūti

en: Provider
lv: Pakalpojumu sniedzējs

en: Task
lv: Uzdevums

en: Duration
lv: Ilgums

en: City
lv: Pilsēta

en: Key
lv: Atslēga

en: block
lv: bloks

en: in
lv: iekš

en: People
lv: Cilvēki

en: Reference
lv: Atsauce

en: The specified date is invalid.
lv: Norādītais datums nav derīgs.

en: Select
lv: Izvēlēties

en: Tasks
lv: Uzdevumi

en: Tax
lv: Nodoklis

en: Is one of
lv: Ir viens no

en: Drupal user
lv: Drupal lietotājs

en: dashboard
lv: darbgalds
