Drupal PM (Project Management) (7.x-1.0-alpha3) - en to sk translation catalogue (68 entries)

en: Title
sk: Názov

en: Reset to defaults
sk: Znovunastaviť predvolené hodnoty

en: delete
sk: odstrániť

en: Status
sk: Stav

en: Prefix
sk: Predpona

en: Delete
sk: Odstrániť

en: Value
sk: Hodnota

en: Item
sk: Položka

en: disabled
sk: vypnuté

en: Cancel
sk: Zrušiť

en: Manager
sk: Správca

en: Description
sk: Popis

en: Language
sk: Jazyk

en: Currency
sk: Mena

en: Priority
sk: Priorita

en: Yes
sk: Áno

en: No
sk: Nie

en: Project
sk: Projekt

en: Edit
sk: Upraviť

en: Date
sk: Dátum

en: This action cannot be undone.
sk: Túto akciu nemožno vrátiť späť.

en: Number
sk: Číslo

en: Country
sk: Krajina

en: Weight
sk: Váha

en: Link
sk: Odkaz

en: Category
sk: Kategória

en: Name
sk: Názov

en: edit
sk: upraviť

en: Save
sk: Uložiť

en: Default
sk: Predvolené

en: Add
sk: Pridať

en: Notes
sk: Poznámky

en: Icons
sk: Ikony

en: Total
sk: Celkom

en: Assigned
sk: Pridelené

en: Assigned to
sk: Pridelené používateľovi

en: User
sk: Používateľ

en: Email
sk: E-mail

en: Node
sk: Uzol

en: Active
sk: Aktívny

en: Items
sk: Položky

en: Price
sk: Cena

en: Domain
sk: Doména

en: Customer
sk: Zákazník

en: Amount
sk: Množstvo

en: Phone
sk: Telefón

en: Address
sk: Adresa

en: Invoice
sk: Faktúra

en: Invoices
sk: Faktúry

en: Members
sk: Členovia

en: End
sk: Stop

en: Configuration
sk: Konfigurácia

en: Note
sk: Poznámka

en: Attributes
sk: Atribúty

en: Provider
sk: Poskytovateľ

en: Duration
sk: Trvanie

en: City
sk: Mesto

en: Key
sk: Kľúč

en: block
sk: blok

en: People
sk: Používatelia

en: Reference
sk: Referencia

en: The specified date is invalid.
sk: Zadaný dátum nie je platný.

en: Select
sk: Zvoľte

en: Tasks
sk: Úlohy

en: Organization
sk: Firma

en: Tax
sk: Daň

en: Is one of
sk: Je jeden z

en: Drupal user
sk: Používateľ Drupalu
