Drupal PM (Project Management) (7.x-1.0-alpha3) - en to ur translation catalogue (28 entries)

en: Title
ur: عنوان

en: Reset to defaults
ur: طے شدہ ترتیبات پر واپس جائیں

en: delete
ur: حذف کریں

en: Status
ur: حالت

en: Prefix
ur: سابقہ

en: E-mail
ur: برقی خط

en: Delete
ur: حذف کریں

en: Value
ur: قیمت

en: Item
ur: شے

en: disabled
ur: غیرفعال شدہ

en: Cancel
ur: منسوخ کریں

en: Manager
ur: مینیجر

en: Description
ur: وضاحت

en: Language
ur: زبان

en: Currency
ur: کرنسی

en: Priority
ur: ترجیح

en: Yes
ur: ہاں

en: No
ur: نہیں

en: This action cannot be undone.
ur: یہ عمل ناقابلِ واپسی ہے۔

en: Weight
ur: وزن

en: edit
ur: ترمیم

en: Save
ur: محفوظ کریں

en: Default
ur: طے شدہ

en: Email
ur: ای میل

en: Filter
ur: فلٹر

en: Items
ur: سرخیاں

en: Provider
ur: سہولت کار

en: The specified date is invalid.
ur: درج کردہ تاریخ غیر معقول ہے۔
