Project Management (Drupal PM) (7.x-1.0-alpha4) - en to ast translation catalogue (35 entries)

en: Title
ast: Títulu

en: Reset to defaults
ast: Valores predefiníos

en: delete
ast: desaniciar

en: Status
ast: Estáu

en: Prefix
ast: Prefixu

en: E-mail
ast: Corréu-e

en: Delete
ast: Desaniciar

en: Value
ast: Valor

en: disabled
ast: desactiváu

en: Cancel
ast: Encaboxar

en: Description
ast: Descripción

en: Language
ast: Llingua

en: Yes
ast: Sí

en: No
ast: Non

en: Edit
ast: Editar

en: Reset
ast: Reafitar

en: Number
ast: Númberu

en: Weight
ast: Pesu

en: Link
ast: Enllaz

en: Category
ast: Categoría

en: Name
ast: Nome

en: edit
ast: editar

en: Save
ast: Guardar

en: Default
ast: Predefiníu

en: Add
ast: Amestar

en: User
ast: Usuariu

en: Email
ast: Corréu electrónicu

en: Node
ast: Noyu

en: Active
ast: Activu

en: Filter
ast: Filtru

en: Items
ast: Elementos

en: Domain
ast: Dominiu

en: Configuration
ast: Configuración

en: Key
ast: Llave

en: People
ast: Xente
