Drupal PM (Project Management) (7.x-1.0-alpha4) - en to bs translation catalogue (35 entries)

en: Title
bs: Naslov

en: Reset to defaults
bs: Resetuj na defaultno

en: delete
bs: obriši

en: Prefix
bs: Prefiks

en: Delete
bs: Briši

en: Value
bs: Vrijednost

en: disabled
bs: onemogućeno

en: Cancel
bs: Otkaži

en: Description
bs: Opis

en: Language
bs: Jezik

en: Priority
bs: Prioritet

en: Yes
bs: Da

en: No
bs: Ne

en: Projects
bs: Projekti

en: Project
bs: Projekt

en: Edit
bs: Izmjeni

en: This action cannot be undone.
bs: Ova akcija je nepovratna.

en: Number
bs: Broj

en: Country
bs: Zemlja

en: Weight
bs: Težina

en: Category
bs: Kategorija

en: Name
bs: Ime

en: edit
bs: izmijeni

en: Save
bs: Sačuvaj

en: Add
bs: Dodaj

en: Assigned
bs: Dodjeljeno

en: Assigned to
bs: Dodjeljeno za:

en: User
bs: Korisnik

en: Node
bs: Nod

en: Active
bs: Aktivan

en: Address
bs: Adresa

en: Members
bs: Članovi

en: block
bs: blok

en: in
bs: u

en: Is one of
bs: jedan od
