Drupal PM (Project Management) (7.x-1.0-alpha4) - en to ca translation catalogue (70 entries)

en: Title
ca: Títol

en: Reset to defaults
ca: Reinicialitza als valors predeterminats

en: delete
ca: suprimeix

en: Status
ca: Estat

en: E-mail
ca: Correu electrònic

en: Delete
ca: Suprimeix

en: Value
ca: Valor

en: Item
ca: Element

en: disabled
ca: inhabilitat

en: Cancel
ca: Cancel·la

en: Manager
ca: Gestor

en: Description
ca: Descripció

en: Language
ca: Llengua

en: Currency
ca: Moneda

en: Priority
ca: Prioritat

en: Yes
ca: Sí

en: Projects
ca: Projectes

en: Project
ca: Projecte

en: Edit
ca: Edita

en: Reset
ca: Reinicialitza

en: This action cannot be undone.
ca: L'acció no es pot desfer.

en: Number
ca: Número

en: Country
ca: País

en: Weight
ca: Pes

en: Link
ca: Enllaç

en: Category
ca: Categoria

en: Name
ca: Nom

en: edit
ca: edita

en: Save
ca: Desa

en: Default
ca: Per defecte

en: Add
ca: Afegeix

en: Icons
ca: Icones

en: Assigned
ca: Assignat

en: Assigned to
ca: Assignat a

en: User
ca: Usuari

en: Email
ca: Correu electrònic

en: Active
ca: Actiu

en: Filter
ca: Filtra

en: Items
ca: Elements

en: Price
ca: Preu

en: Domain
ca: Domini

en: Customer
ca: Client

en: Amount
ca: Import

en: Phone
ca: Telèfon

en: Address
ca: Adreça

en: Invoice
ca: Factura

en: Members
ca: Membres

en: Configuration
ca: Configuració

en: Attributes
ca: Atributs

en: Provider
ca: Proveïdor

en: Task
ca: Tasca

en: Duration
ca: Durada

en: City
ca: Ciutat

en: Key
ca: Clau

en: block
ca: bloc

en: in
ca: a

en: People
ca: Gent

en: Reference
ca: Referència

en: Team
ca: Equip

en: Teams
ca: Equips

en: Select
ca: Seleccioneu

en: Tasks
ca: Tasques

en: Organization
ca: Organització

en: Person
ca: Persona

en: Ticket
ca: Tiquet

en: Tickets
ca: Tiquets

en: Organizations
ca: Organitzacions

en: Tax
ca: Impostos

en: Is one of
ca: És un de

en: Drupal user
ca: Usuari de Drupal
