Project Management (Drupal PM) (7.x-1.0-alpha4) - en to ga translation catalogue (14 entries)

en: E-mail
ga: R-phost

en: Delete
ga: Scrios

en: Cancel
ga: Cealaigh

en: Language
ga: Teanga

en: Yes
ga: Tá

en: No
ga: Níl

en: Edit
ga: Cuir in eagar

en: Country
ga: Tír

en: Category
ga: Ábhar

en: Total
ga: Iomlán

en: Email
ga: Seoladh R-phost

en: Price
ga: Praghas

en: Phone
ga: Fón

en: City
ga: Cathair
