Drupal PM (Project Management) (7.x-1.0-alpha4) - en to gl translation catalogue (61 entries)

en: Title
gl: Título

en: Reset to defaults
gl: Restaurar cos valores predeterminados

en: delete
gl: eliminar

en: Status
gl: Estado

en: Prefix
gl: Prefixo

en: E-mail
gl: Correo-e

en: Delete
gl: Borrar

en: Value
gl: Valor

en: Item
gl: Elemento

en: disabled
gl: desactivado

en: Cancel
gl: Cancelar

en: Manager
gl: Xestor

en: Description
gl: Descrición

en: Language
gl: Idioma

en: Currency
gl: Divisa

en: Priority
gl: Prioridade

en: Yes
gl: Si

en: No
gl: Non

en: Edit
gl: Editar

en: Reset
gl: Reiniciar

en: This action cannot be undone.
gl: Esta acción non pode ser desfeita.

en: Number
gl: Número

en: Country
gl: País

en: Weight
gl: Peso

en: Link
gl: Ligazón

en: Category
gl: Categoría

en: Name
gl: Nome

en: edit
gl: editar

en: Save
gl: Gardar

en: Default
gl: Predeterminado

en: Add
gl: Engadir

en: Notes
gl: Notas

en: Icons
gl: Iconas

en: User
gl: Usuario/a

en: Email
gl: Correo electrónico

en: Node
gl: Nodo

en: Active
gl: Activo

en: Filter
gl: Filtro

en: Items
gl: Elementos

en: Price
gl: Prezo

en: Domain
gl: Dominio

en: Customer
gl: Cliente

en: Amount
gl: Cantidade

en: Phone
gl: Teléfono

en: Address
gl: Enderezo

en: Members
gl: Membros

en: Configuration
gl: Configuración

en: Attributes
gl: Atributos

en: Provider
gl: Proveedor

en: Task
gl: Tarefa

en: Duration
gl: Duración

en: Key
gl: Clave

en: block
gl: bloque

en: in
gl: en

en: People
gl: Persoas

en: Reference
gl: Referencia

en: Select
gl: Selección múltiple

en: Tasks
gl: Tarefas

en: Tax
gl: Imposto

en: Is one of
gl: É un de

en: Drupal user
gl: Usuario de Drupal
