Drupal PM (Project Management) (7.x-1.0-alpha4) - en to ka translation catalogue (36 entries)

en: Title
ka: სათაური

en: Reset to defaults
ka: ნაგულისხმევზე დაბრუნება

en: delete
ka: წაშლა

en: Status
ka: სტატუსი

en: Prefix
ka: პრეფიქსი

en: E-mail
ka: ელ.ფოსტა

en: Delete
ka: წაშლა

en: Value
ka: მნიშვნელობა

en: disabled
ka: გამორთულია

en: Cancel
ka: გაუქმება

en: Manager
ka: მენეჯერი

en: Description
ka: აღწერა

en: Language
ka: ენა

en: Yes
ka: დიახ

en: No
ka: არა

en: Edit
ka: რედაქტირება

en: Number
ka: რიცხვი

en: Country
ka: ქვეყანა

en: Weight
ka: წონა

en: Link
ka: ბმული

en: Category
ka: კატეგორია

en: Name
ka: სახელი

en: edit
ka: რედაქტირება

en: Add
ka: დამატება

en: User
ka: მომხმარებელი

en: Email
ka: ელ. ფოსტა

en: Active
ka: აქტიური

en: Filter
ka: ფილტრი

en: Items
ka: ელემენტები

en: Domain
ka: დომენი

en: Configuration
ka: კონფიგურაცია

en: Attributes
ka: ატრიბუტები

en: Provider
ka: პროვაიდერი

en: Duration
ka: ხანგრძლივობა

en: Key
ka: გასაღები

en: People
ka: მომხმარებლები
