Drupal PM (Project Management) (7.x-1.0-alpha4) - en to ne translation catalogue (36 entries)

en: Title
ne: शीर्षक

en: Reset to defaults
ne: पूर्वनिर्धारितमा रिसेट गर्नुहोस्

en: delete
ne: हटाउनुस

en: Status
ne: अवस्था

en: Prefix
ne: उपसर्ग

en: E-mail
ne: ई-मेल

en: Delete
ne: हटाउनुस

en: Value
ne: मान

en: Item
ne: वस्तु

en: disabled
ne: अक्षम बनाइएको

en: Cancel
ne: रद्द गर्नुहोस्

en: Description
ne: विवरण

en: Language
ne: भाषा

en: Yes
ne: हो

en: No
ne: हुँदैन

en: Edit
ne: सम्पादन गर्नुहोस्

en: Reset
ne: रिसेट गर्नुहोस्

en: This action cannot be undone.
ne: यो कार्यलाई पूर्वस्थितिमा फर्काउन सकिँदैन

en: Weight
ne: वजन

en: Link
ne: लिङ्क

en: Category
ne: वर्ग

en: Name
ne: नाम

en: edit
ne: सम्पादन गर्नुहोस्

en: Save
ne: बचत गर्नुहोस्

en: Default
ne: पूर्वनिर्धारित

en: Add
ne: जोड्नुहोस

en: User
ne: प्रयोगकर्ता

en: Email
ne: ईमेल

en: Node
ne: नोड

en: Active
ne: सक्रिय

en: Filter
ne: फिल्टर

en: Items
ne: बस्तुहरु

en: Configuration
ne: कन्फिगरेसन

en: Provider
ne: प्रदान गर्नेवाला

en: People
ne: व्‍यक्तिहरू

en: Tasks
ne: कार्यहरु
