Drupal PM (Project Management) (7.x-1.0-alpha4) - en to ps translation catalogue (29 entries)

en: Title
ps: سرلیک

en: Status
ps: حالت

en: E-mail
ps: بریښنالیک

en: Delete
ps: ړنګول

en: Value
ps: بيه

en: Cancel
ps: ړنګونه

en: Description
ps: سپړنه

en: Language
ps: ژبه

en: Yes
ps: هو

en: No
ps: نه

en: Edit
ps: سمون

en: Weight
ps: وزن

en: Link
ps: تړونی

en: Category
ps: ټولی

en: Name
ps: نوم

en: Default
ps: تلواله

en: Add
ps: زیاتول

en: User
ps: غړی

en: Email
ps: بریښنالیک

en: Active
ps: فعال

en: Filter
ps: چاڼ

en: Items
ps: توکي

en: Configuration
ps: سازول

en: Attributes
ps: ځانتياوې

en: Task
ps: دنده

en: Key
ps: کيلی

en: People
ps: خلک

en: Select
ps: غوره

en: Tasks
ps: دندې
