Project Management (Drupal PM) (7.x-1.0-alpha4) - en to si translation catalogue (23 entries)

en: Title
si: මාතෘකාව

en: Reset to defaults
si: පෙරනිමිති සදහා නැවත සකසන්න.

en: delete
si: මකාදැමීම

en: Status
si: තත්වය

en: E-mail
si: විද්‍යුත් තැපැල් ලිපිනය

en: Delete
si: මකාදමන්න

en: Value
si: අගය

en: Item
si: අයිතමය

en: disabled
si: සක්‍රීය නොවන

en: Cancel
si: අවලංගු කරන්න

en: Description
si: විස්තරය

en: Language
si: භාෂාව

en: Currency
si: මුදල් වර්ගය

en: Priority
si: ප්‍රමුඛතාව

en: Edit
si: සංස්කරණය

en: Number
si: අංකය

en: Link
si: සම්බන්ධය

en: Name
si: නම

en: edit
si: සංස්‌කරණය

en: User
si: පාවිච්චි කරන්නා

en: Configuration
si: හැඩගැස්‌වීම

en: People
si: පරිශ්‍රීලකයා

en: Tasks
si: කාර්ය
