Project Management (Drupal PM) (7.x-1.0-alpha4) - en to sl translation catalogue (38 entries)

en: Title
sl: Naslov

en: Reset to defaults
sl: Povrni na privzeto

en: delete
sl: izbriši

en: Status
sl: Stanje

en: Prefix
sl: Predpona

en: E-mail
sl: E-naslov

en: Delete
sl: Izbriši

en: Value
sl: Vrednost

en: disabled
sl: onemogočeno

en: Cancel
sl: Prekliči

en: Description
sl: Opis

en: Language
sl: Jezik

en: Priority
sl: Prioriteta

en: Yes
sl: Da

en: No
sl: Ne

en: Edit
sl: Uredi

en: Reset
sl: Ponastavi

en: This action cannot be undone.
sl: Tega dejanja ni mogoče razveljaviti.

en: Number
sl: Številka

en: Weight
sl: Teža

en: Link
sl: Povezava

en: Category
sl: Kategorija

en: Name
sl: Ime

en: edit
sl: uredi

en: Save
sl: Shrani

en: Default
sl: Privzeto

en: Add
sl: Dodaj

en: User
sl: Uporabnik

en: Node
sl: Vozlišče

en: Active
sl: Aktiven

en: Items
sl: Notice

en: Price
sl: Cena

en: Domain
sl: Domena

en: Configuration
sl: Nastavitve

en: Key
sl: Ključ

en: block
sl: blok

en: People
sl: Uporabniki

en: Tasks
sl: Opravila
