Drupal PM (Project Management) (7.x-1.0-alpha5) - en to af translation catalogue (40 entries)

en: Title
af: Titel

en: Reset to defaults
af: Herstel na verstekwaardes

en: delete
af: verwyder

en: Prefix
af: Voorvoegsel

en: E-mail
af: E-pos

en: Delete
af: Vee uit

en: Value
af: Waarde

en: disabled
af: gedeaktiveer

en: Cancel
af: Kanseleer

en: Manager
af: Bestuurder

en: Description
af: Beskrywing

en: Language
af: Taal

en: Currency
af: Geldeenheid

en: Priority
af: Prioriteit

en: Yes
af: Ja

en: No
af: Nee

en: Projects
af: Projekte

en: Project
af: Projek

en: Edit
af: Wysig

en: Reset
af: Herstel

en: This action cannot be undone.
af: Hierdie aksie kan nie ongedaan gemaak word nie.

en: Number
af: Getal

en: Country
af: Land

en: Weight
af: Gewig

en: Link
af: Skakel

en: Category
af: Kategorie

en: Name
af: Naam

en: edit
af: redigeer

en: Save
af: Stoor

en: Default
af: Verstek

en: Add
af: Voeg by

en: User
af: Gebruiker

en: Active
af: Aktief

en: Filter
af: Filtreer

en: Price
af: Prys

en: Amount
af: Hoeveelheid

en: Configuration
af: Konfigurasie

en: block
af: blok

en: People
af: Mense

en: Tasks
af: Take
