Drupal PM (Project Management) (7.x-1.0-alpha5) - en to br translation catalogue (9 entries)

en: Title
br: Titl

en: delete
br: dilemel

en: Status
br: Statud

en: Delete
br: Dilemel

en: Yes
br: Ya

en: No
br: Nann

en: Edit
br: Kemmañ

en: Email
br: Chomlec'h postel

en: Filter
br: Sil
