Drupal PM (Project Management) (7.x-1.0-alpha5) - en to hr translation catalogue (55 entries)

en: Title
hr: Naziv

en: Reset to defaults
hr: Povrat na zadane postavke

en: delete
hr: ukloni

en: Prefix
hr: Prefiks

en: E-mail
hr: E-pošta

en: Delete
hr: Ukloni

en: Value
hr: Vrijednost

en: Item
hr: stavka

en: disabled
hr: onemogućeno

en: Cancel
hr: Otkaži

en: Manager
hr: Upravitelj

en: Description
hr: Opis

en: Language
hr: Jezik

en: Currency
hr: Valuta

en: Priority
hr: Prioritet

en: Yes
hr: Da

en: No
hr: Ne

en: Project
hr: Projekt

en: Edit
hr: Uredi

en: Reset
hr: Poništi

en: This action cannot be undone.
hr: Neopoziva radnja.

en: Number
hr: Broj

en: Country
hr: Država

en: Weight
hr: Težina

en: Link
hr: Poveznica

en: Category
hr: Kategorija

en: Name
hr: Naziv

en: edit
hr: uredi

en: Save
hr: Spremi

en: Default
hr: Zadano

en: Add
hr: Dodaj

en: Notes
hr: Bilješke

en: Total
hr: Ukupno

en: User
hr: Korisnik

en: Email
hr: E-pošta

en: Active
hr: Aktivno

en: Filter
hr: Pročisti

en: Items
hr: Stavke

en: Price
hr: Cijena

en: Domain
hr: Domena

en: Customer
hr: Kupac

en: Amount
hr: Iznos

en: Phone
hr: Telefon

en: Address
hr: Adresa

en: Configuration
hr: Postavke

en: Attributes
hr: Atributi

en: Provider
hr: Pružatelj

en: Duration
hr: Trajanje

en: Key
hr: Ključ

en: block
hr: blok

en: in
hr: u

en: People
hr: Korisnici

en: Tasks
hr: Zadaće

en: Ticket
hr: Karta

en: Tickets
hr: Karte
