Drupal PM (Project Management) (7.x-1.0-alpha5) - en to mg translation catalogue (17 entries)

en: Title
mg: Lohateny

en: Reset to defaults
mg: Avereno hatramin'ny voalohany

en: delete
mg: fafao

en: Status
mg: Toetra

en: Prefix
mg: Tovona

en: E-mail
mg: Mailaka

en: Delete
mg: Fafaina

en: disabled
mg: tsy mandeha

en: Cancel
mg: Aoka ihany

en: Description
mg: Andinindininy

en: Language
mg: Teny

en: Yes
mg: Eny

en: No
mg: Tsia

en: User
mg: Mpampiasa

en: Filter
mg: Sivana

en: Configuration
mg: Fanamboarana

en: People
mg: Olona
