Drupal PM (Project Management) (7.x-1.0-alpha5) - en to mn translation catalogue (35 entries)

en: Title
mn: Гарчиг

en: Reset to defaults
mn: Анхны утганд буцаах

en: delete
mn: устгах

en: Status
mn: Төлөв

en: Prefix
mn: Угтвар

en: E-mail
mn: Цахим хаяг

en: Delete
mn: Устгах

en: Value
mn: Утга

en: disabled
mn: идэвхжээгүй

en: Cancel
mn: Цуцлах

en: Description
mn: Тайлбар

en: Language
mn: Хэл

en: Yes
mn: Тийм

en: No
mn: Үгүй

en: Edit
mn: Засварлах

en: Reset
mn: Анхны хэвд оруулах

en: This action cannot be undone.
mn: Энэ үйлдэлийг буцаах боломжгүй

en: Number
mn: Дугаар

en: Country
mn: Улс

en: Weight
mn: Жин

en: Link
mn: Холбоос

en: Category
mn: Ангилал

en: Name
mn: Нэр

en: edit
mn: засварлах

en: Save
mn: Хадгалах

en: Default
mn: Анхны утга

en: Add
mn: Нэмэх

en: User
mn: Хэрэглэгч

en: Email
mn: Имэйл

en: Active
mn: Идэвхтэй

en: Filter
mn: Шүүлтүүр

en: Domain
mn: Домэйн

en: Configuration
mn: Тохиргоо

en: People
mn: Хүмүүс

en: Dashboard settings
mn: Самбарын тохиргоо
