Drupal PM (Project Management) (7.x-1.0-alpha5) - en to se translation catalogue (16 entries)

en: Title
se: Bajilčala

en: delete
se: sihko

en: E-mail
se: Epoasta

en: Delete
se: Sihko

en: Cancel
se: Hilggo

en: Description
se: Čilgehus

en: Language
se: Giella

en: Yes
se: Jua

en: No
se: Ii

en: Edit
se: Rievdat

en: This action cannot be undone.
se: Dán it sáhte gáhtat

en: Name
se: Namma

en: edit
se: rievdda

en: Save
se: Vurke

en: Add
se: Lasit

en: User
se: Geavaheaddji
